| AnonimAwesome a întrebat:

Dau Funda! Cum miroase Marijuana? Adica dulceag,intepator, usturator? Si cand tragi din joint cum e senzatia? Sa asculti Bob Marley si sa fumezi putina iarba..cred ca e o foarte tare senzati happy As vrea chiar sa ma mut in Jamaica big grin Ce parere aveti despre aceasta tara? il ador pe bobwinking si nu uitati de ce e mai important cum e gustul fumului de marijuana? Dau Funda!winking

5 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

De unde vrei sa stim noi? Incearca, ia putin si vezi sa nu devii dependent.

| CrazyStuff a răspuns (pentru TheUnForgiveN):

Marijuana creeaza dependenta doar daca este consumata in mod frecvent. Daca incerci o data nu devii dependentwinking

| Brâncuşi a răspuns:

Salut nu stiu cum are gustul mirosul dar cel mai bine ar fi sa nu incerci, lasa anturajul... apoi pe viitor o sa devii dependent si o sa fi greu de controlat asa ca ai grija cu asa ceva, o seara placuta!

| Dropz a răspuns:

Nu stiu ce gust/miros are, probabil are miros de tutun. Eu zic sa iti vezi de treaba ta si lasa drogurile. Pe unii chiar nu va inteleg, pentru ce folositi droguri?thinking

| chanelll a răspuns:

Eu am auzit ca marijuana trateaza si boli. E ok gustu'. Nu cred ca pot sa explic. laughing