| paula09 a întrebat:

Buna TPU dau funda! sunt din Iasi si as vrea sa stau la caminul liceului gheorghe asachi si nu stiu cat costa imi puteti spune va roog! nu ma deranjeaza daca imi spuneti preturile si de la celelalte camine. multumesc

Răspuns Câştigător
| Lizuca21 a răspuns:

Acolo este fratele meu. 5 milioane pe luna xo

| Criss_Criss_1998 a răspuns (pentru Lizuca21):

Nu`i adevarat nu dai 5 milioane :O cazare pe luna este 75 de lei iar masa pe zi 12 lei depinde cat stai.winking eu stau toata luna in afara de sambata si duminica si dau pana in 3 milioane jumate depinde cate zile stauwinking

1 răspuns: