| anonim_4396 a întrebat:

dau funda urgeeent! Acum o lună am primit un avertisment ca din cauza accesării site urilor pentru adulți infectate am luat viruși si in 2 minute mi se vor publica informatiile bancare (mi.a dat ip -ul si numele telefonului). Abia azi am scanat cu un antivirus ca lumea (ca am mai scanat si nu găsea nimic celalalt)si mi-a aparut un virus si un anunt ca hackerii îmi pot lua informatii bancare etc.Eu nu am informatii banacre in telefon dar am platit o comanda de pe care acum ceva timp.Îmi puteți spune ce se poate intamplam

2 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Stai cuminte si vezi de treaba. Nu ti-au cerut si niste bani ca sa nu ti le publice? Sau sa cumperi nu stiu ce soft?

| anonim_4396 explică (pentru DumitruS):

Nu.De asta ma mir.A zis doar ca am.viruși si se vor publica informatiile.Pot sa ia banii e pe card avand in vedere ca alte informatii bancare nu am?