| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda urgent! Vreau sa vă întreb daca ati pățit vreodată sa vă apara un avertisment în care spune ca publică informatii bancare în 2 minute pentru ca ati accesat site.uri cu filme pentru adulți? Am fost la banca si totul era ok.În contract nu am voie sa iau bani timp s cativa ani. După ce vor trece acei ani de vor publica informatiile? Sau era fake? când mi-a aparut mi-a spus si ca am viruși dar nu aveam când am scanat telefonul.Site-utile acelea cu filme mi se deschid pe telefon.Pot virușii sa publice informatiile daca eu nu le am in telefon?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Mie mi s-a intamplat sa imi apara chestii pe ecran de la Politia Romana, apoi de pe la FBI si toate astea.
Erau virusi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci nu se pot publica inf.bancare de virusi

| Celcareajuta a răspuns:

FAKE-uri.