| anonim_4396 a întrebat:

dau FUNDA! URGENT!
Am mare nevoie de ajutor. Tocmai mi-am reinstalat windows-ul. Am avut Windows 7 dar din cauza acelui windows, mi se restarta foarte des laptopul. Acum mi-am instalat altul dar nu e 7. De cand am deschis laptopul pe ecran imi apar niste dungi albe transparente crying in acest moment nu sunt vizibile dar cand restartez laptopul tot asa se vede, si in timp ce umblu prin laptop pana la un moment dat crying dungi ca la televizor. Nu inteleg de ce face asa acum. am mai avut acest windows si nu facea asa.!
Si, m-as bucura daca mi-ati putea recomanda un windows pe care sa-l pot instala fara CD si sa fie ok! Multumesc anticipat. sper sa ma puteti ajuta.

(scuze de categorie! )

1 răspuns:
| Romanu958 a răspuns:

Iti sugerez windows 10 intri pe Microsoft si calculatorul/laptopul iti face asa din cauza ca ori nu mai suporta windwsul(mi s-a intamplat)daca nu e asta e din cauza de unde il ai (eu recomand windows de la Microsoft)