| Sebastian74 a întrebat:

dau fundita XD pana azi am crezut ca este inceputul lui febroarie si am primit vestea bomba ca maine e 1 martie si trebuie sa cumpar martisoare pentru fetele din clasa! nu vreau sa cumpar martisoare banale! vreau ceva mai original mai deosebite dar sa nu fie nici prea scumpe ca nu imi permit(am 25 de fete in clasa) dati mi cat mai repede niste idei frumoase sau ce v ar place voua fetelor sa primiti :X gen handmade dar dati si exemple PLSS!

Răspuns Câştigător
| smile1 a răspuns:

Hmm pai ce sa iti zic.stii ca este 1 martie si simbolul este martisorul si nici nu prea ai avea multe variante ce sa le cumperi pentru ca totusi sunteti 25de fete si daca ai vra sa le cumperi flori nu prea vad rostul, bratari e mult prea scum etc. ai putea sa le iei un martisor ceva mai deosebit adica nu orice porcarie(o floricica, un trifoi, un cosar etc) vezi si tu ceva mai frumos (Sunt niste martisoare breloc foarte simatice si destul de accesibile ca pret ) in caz de nu gasesti nu prea ai ce le iei. mie mi-ar placea sa primesc o brosa. sau ar mai fi o idee: vezi ca sunt ate de martisor din acelea mult mai mari si foarte frumoase care sunt superbe si ieftine adica 1 leu-1, 5. si asa scapi si ieftin si frumoswinking. sper ca ti-am fost de folos. bafta :*! funda?big grin

2 răspunsuri:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Pai mie una mi s-ar parea ok sa primesc de la o fata, o brataruta dintr-aia colorata in alb si rosu.Cel putin mie imi plac mai mult ca martisoarele.Si poti sa gasesti mai multe modele care sunt si ieftine.PS:eu acum am la mana deja vreo 3 modele diferite, deocamdatahee heeBafta...:*:*:*

| larasmagicland a răspuns:

Pentru anul viitor te poti uita aici http://larasmagicland.blogspot.ro/