| Liviucu a întrebat:

Dragilor ce as putea sa le cumpar fetelor de 8 martie? Colegelor de servici care mi-au dat martisor de 1 martie? Vreau niste idei ca sunt in pana. Pupicei fetelor si o primavara senina si insorita voua!

Răspuns Câştigător
| Bejinariu_Sebastian_1991 a răspuns:

Ceva semnificativ ca de ex:
1.O cana cu numele eibig grin

| Liviucu explică (pentru Bejinariu_Sebastian_1991):

Exact asta am facut. Primesti funda. laughing

9 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Eu zic să le cumperi la fiecare câte un lănțișor de aur.
Tu ce crezi?

| Liviucu explică (pentru Doηηa):

Adica ele imi dau martisor de 1 leu si eu sa le dau cadouri de 50 lei fiecare? laughing Nu am asa putine colege, sunt doar eu prin zona baiat... laughing

| Céline7 a răspuns:

Ai putea sa le ei cate o cutie cu ciocolata sau un un buchet de flori. Iubitei tale ia-i un ursulet si niste trandafiri

| CityOfSatan a răspuns:

Cred ca cea mai inspirata alegere ar fi cate un trandafir rosu:X

| silvershark a răspuns:

Idei de cadouri pentru femei, am gasit pe raio.ro, casete de bijuterii, coliere, bratari...Bafta!

| anyshor a răspuns:

Le poti da cate un trandafir rosu love struck cu fundita`... pe el sa agati un biletel si sa scrii o amintire. cv smug funda?batting eyelashes

| baleabianca a răspuns:

Ai putea sa le dai cate o ciocolata si o bratara sau o pereche de cercei.Iar iubitei tale (daca ai) cumpara-i un buchet de trandafiri rosii si un ursulet.Sau o inima de plus.

| Euuu25 a răspuns:

Flori, ciocolata, celicitari CUMPARATE...Cel putin asta primesc in fiecare an.