| SpeșălGirl a întrebat:

De cate ori e bine sa bagi tu prima in seama baiatul, avand in vedere ca de abia incepeti sa va cunoasteti?

1 răspuns:
| Your5angel a răspuns:

Eu personal nu sunt de acord sa il bagi in seama prea intens. Putin la inceput, apoi astepti atentia lui. Tu doar trebuie sa faci o impresie buna deodata, si apoi totul vine de la sine. Depinde si de baiat, sunt unii care doar au frica sa ia in seama o fata si de aceea de multe ori noi fetele suntem nevoite sa facem primul pas primele. Eu personal insa as avea putin orgoliu si as astepta atentia lui, tu insa procedeaza cum crezi tu ca e corect)winking