| Teodora55 a întrebat:

Buna,TPU! De cateva luni am inceput sa vorbesc cu un baiat, pe care-l plac si care parea ca e interesat de mine.Ne-am intalnit intr-o zi la strand si a fost foarte dragut, adica a venit la mine si m-a impins in apa dupa care venea si ma lua in brate cu scopul de a ma baga la apa.La finalul zilei, mi-a facut cu ochiul, ceea ce imi dadea sperante ca ma place. Din ziua aceea nu am mai vorbit nici pe facebook si nici nu ne-am mai intalnit ( a trecut o saptamana deja).
Problema e ca am vazut ca a distribuit niste poze unor fete, le-a dat comentarii si like-uri si m-am cam intristat.
Imi e foarte, foarte dor de el, dar din orgoliu, m-am decis sa nu-l mai caut... Oare fac bine?
P.s. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Faci foarte bine.

Ai fost magulita prin atentia lui insa nu asa se comporta o persoana care iubeste.
Asa se comporta doar o persoana excitata sexual.
Dat fiind ca nu a mai vorbit cu tine de atata timp, probabil ca nici nu isi aduce aminte de tine.
Se poate intampla ca la un moment dat intamplator sa va reintalniti.
Insa orice apropiere din partea lui va fi doar nevoia de a primi ceva de la tine.
Direct, pe partea fizica sau indirect prin faptul ca el dominandu-te se autoconfirma ca mascul feroce.

Sfatul meu este sa nu il cauti si sa incerci chiar sa nu te mai interesezi de ce face el.

Dorind sa fii si tu iubita va fi un pic greu. Dar cu timpul va trece.

Cauta sa vezi cum se comporta o persoana iubita fata de o persoana de sex opus. Ca sa intelegi cat mai bine sa faci diferenta.

Daca nu gasesti nimic de citit, observa la persoanele apropiate pe care le stii ca au sentimente sincere. Poti chiar sa le intrebi. Se vor bucura foarte mult ca esti interesata si nu vrei sa pici in bratele oricarui baiat.

Succes!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ceriik a răspuns:

E genul care se da la orice fata draguta pe care o vede. Uita-l!