| MusicIsLife a întrebat:

Cum sti daca un baiat te place?
Am intalnit azi un baiat la strand si nu stiu daca ma place sa nu straight face
La inceput am facut cunostinta si nu am vorbit prea mult noi 2 ca erau si altii cu noi si el statea putin mai departe de mine. Apoi am inotat toti(eram 7persoane), iar apoi au plecat 2.Si ceilalti ne-am dus in apa. El tot inota pe langa mine ma stropea si ma lua in brate ca sa ma arunce in apa.La inceput doar pe mine si apoi am zis ca de ce numai pe mine ma arunca si a aruncat si pe alta fata. Dar nu stiu daca a aruncat-o ca sa nu vad eu ca ma arunca doar pe mine sau nu stiu... Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Sabryy a răspuns:

Hmm. Poate ai un simtul umorului deosebit si celelalte nu au smug Sau poate PUR si SIMPLU te place love struck Baftawinking

4 răspunsuri:
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Pai sigur simte o atractie fata de tine fiindca altfel nu s-ar fi invartit pe langa tine si etc, si-ar fi vazut de treaba lui. Si in legatura cu faptul ca a aruncat si alte fete in apa nu cred ca e o problema, baietilor le cam place sa faca asta.

| AleD a răspuns:

Dupa parerea mea te placehappy

| Aasdfghj a răspuns:

Cred ca te cam placehee hee

| jaqques05 a răspuns:

Poi cam asa e. si eu cred ca te place doarece baietii cam tachineza fetele cand simt ceva pentru ele. si in legatura cu cealalta fata nu-ti fa griji. VRAJESTEL TU! Succes!