| babyloving a întrebat:

De ce baiatul pe care il plac dar si el ma place dar nu suntem inca impreuna vrea sa ma faca geloasa? FUNDA MARE si portocalie!big grin

Răspuns Câştigător
| neBuna1 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta! happy ..Probabil nu stie cum sa te abordeze, cum sa iti vorbeasca. si vrea sa vada daca il placi, daca ti la el. Posibil k asteapta sa faci tu primul pas! Incearca sa vorbesti cu el. nu strica! Bafta :* Si sper ca veti fii impreuna >; d

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Parerea mea ar fi deoarece vrea sa te faca mai "disperata" dupa el!

| andy3122 a răspuns:

Cred ca te pune la incercari sa vada cat esti de geloasa. placel in continuare nu-ti fa griji pentru el happy