| prettyangel17 a întrebat:

Oare daca un baiat ma place dar vrea sa fie cu alta fata, vrea sa ma faca geloasa? ...va rog sa ma ajutati pentru ca si eu il plac:-D

Răspuns Câştigător
| xCrinax a răspuns:

Poate o place pe ea mai mult sau a vrut sa vada care dintre voi este mai disponibila si a ales-o pe ea, din pacate pentru tine. Imi pare rau ca ti se intampla asta, insa nu ai pierdut nimic, daca ramane cu fata aia. El pierde. Toate cele bune!

1 răspuns:
| TheAndra95 a răspuns:

De ce te-ar face geloasa daca si tu il placi? Ar fi mult mai simplu sa fie cu ine si gata. Poate o place pe ea....sau nu stie ca il placi si vrea sa afle asta :p urat mod