| DeutzZa96 a întrebat:

de curand -am facut reprezentanta AVON si pe brosura scrie asa : Campania 16/ 08 11 2012-28 11 2012. Intrebarea este cand trebuie sa dau comanda si cand trebuie sa platesc si sa primesc coletul MULTUMESC funda

Răspuns Câştigător
| loryys a răspuns:

Buna comanda se face pe pe 8, 15 sau 22 dupa ce primesti comanda ai 2 saptamani la dispozitie sa trimiti banii pe produse. sper ca te-am ajutat. si eu sunt repezantanta avon. te pup. funda?

1 răspuns:
| AcadeleColoratexD a răspuns:

Buna. Daca ai primit catalogul din campania 16 poti face comezile abia pe 8 cand incepe catalogul. Si comenzile le primesi in aprox o sapt. Iar de platit le poti plati tot intr-o saptamana. Dar iti recomand sa le platesti mai devreme. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda? happy