| Gabriela_Mia_2000 a întrebat:

De curand am devenit reprezentanta Avon (inscrisa pe numele mamei mele) si as vrea sa stiu cateva lucruri:
1. Cum pot sa dau comanda din brosura cu oferte pentru reprezentanti si cum o pot primi?
2. Cand merg sa ridic coletul de la posta ce imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| Mondiala a răspuns:

La fiecare produs este scris un cod trebuie sa scrii pagina si codul produsului. Dupa ce trimiti codurile, pe care le poti trimite prin mesaj, in trei patru zile iti vine comanda prin curier sau posta depinde cum ai spus ca vrei sa tio trimita.O sa primesri coletul impreuna cu factura.Succes!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa vorbesti cu persoana care te-a inscris in Avon, care are obligatia sa-ti explice absolut tot legata de produsele avon cat si de procedurile de facut comenzi, platit, livrari si bonusuri.

| Mondiala a răspuns:

Iti trebuie doar buletinul