| Dexaa a întrebat:

TPU! De curand mi-am schimbat windows-ul, iar acum am "windows 7". Ieri, am realizat ca nu-mi merge sunetul, adica, am incercat sa-mi reinstalez toate driverile de sunet, dar tot nu functioneaza. Ce-i de facut?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuia sa instalezi toate driverele in acelasi timp [ este o optiune care permite asta]
Acum cred ca trebuie sa ei fiecare driver in parte, sa il stergi si sa il bagi din nou, pana ajungi la driverul cu problema! happy