| Alexxxxxa a întrebat:

Bună TPU!
De o săptămână am o problemă. În primele zile tușeam sec și mă ustura puțin în gât. Apoi am început să tușesc productiv, mi-am luat temperatura și am 37.3. Atunci când tușesc nu pot respira și simt că mă ustură, cred, unde sunt plămânii. Mi se mai întâmplă să amețesc. Deocamdată nu prea pot merge la medic, fiind primele zile după revelion. Mă voi duce probabil după, dar poate cineva să imi spună dacă are idee ce am? Mulțumesc! & scuzați categoria.

4 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

Ai racit, asta e sigur. numai ca ai racit destul de rau cu tusea!

| Mariusika_Marius_1999 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ceva asemanator dar eu racisem la plamani si de asta chiar nu stiu ce poti avea dar cert e ca trebuie sa bei miulte lichide cum ar fi ceaiul, apa, laptele nu sucul big grin

| StephyBlack a răspuns:

Buna, si eu sunt bolnava si ma doare tare gâtul si tușesc in continuu...ma rog..Probabil ai tras aer rece in piept...