| Aditzaaaa a întrebat:

TPU! De un timp am format un fel de gasca cu cateva fete si mai multi baieti, mie imi place de baiat din aceea gasca dar nu stiu cum sa ii spun pentru ca nu vreau sa stric prietenia noastra si nu vreau sa risc. Iar intr-o seara un amic ne-a facut un fel de "gluma" spunandu-mi daca vreau sa fiu cu acel baiat iar eu am spus nu pentru ca stiam ca ceva nu miroase bine si i-am zis ca daca e adevarat sa vina acel baiat pe care il plac sa vorbim intre 4 ochi. El s-a dus la el si l-a intrebat acelasi lucru dandu-mi seama ca a fost o gluma. El a spus ca nu ma place pentru ca si eu am zis la fel. Dar ceva din mine simte ca lui ii place de mine putin.Si nu stiu ce sa fac?!
Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| EffecTdeScena a răspuns:

Offf... Stiu sentimentu astasad chiar e placut tragand sperante unu fat a de altu.dar nici unu dintre voi nu vrea sa iasa in fata sa faca primul pas.
Parerea mea este ca tu mai intai sa faci primul pas daca el nu are curaj. Pana la Primu pas facut intr-o relatie Trebuie sa il atragi cumva cu ceva, o calitatea de-a ta, un talent ...nu stiu Trebuie sa il atragi in Plasa tatongue Fa-L ca sa te Placa si dupa aia o sa vezi ca daca nu faci tu primul pas sigur o sa il fac el. Ai incredere si MUlt Scuces!big grin

1 răspuns:
| TheFeeye a răspuns:

Tie iti este rusine cu ce simti pentru el?
Asta am dedus din ce ai scris tu acolo...