| Bogmina a întrebat:

Deci asa! Am avut si eu un vis cam urit ( sa zic asa ) cum ca prietenul meu de 3 luni era de negasit de mine! Pxxx! Avea mereu telefonul inchis! Credeam ca e decedat pe undeva! Mergeam pe drum si la un moment dat acolo avea loc o inmormintare si eu dau o fuga sa vad daca nu este el! Etcc! E aiurea! I Plingeam foarte mult! Si m-am trezit din somn plingind!
. sad
Isi da seama cineva ce semne poate da acest vis? ( Prietenul meu ma iubeste foarte mult )

Răspuns Câştigător
| Lou222 a răspuns:

Nu se intampla nimic. stai linistita. de obicei cand visezi ceva se intampla inversul, sau asa ceva.

7 răspunsuri:
| Lou222 a răspuns:

Uite iti pot da si un site, doar asteapta putin... Eu mereu il folosesc:

| Lou222 a răspuns:

Http://vise.ro/
Cum am mai spus mereu il folosesc...

| Bogmina explică (pentru Lou222):

Multumesc :*

| Lou222 a răspuns (pentru Bogmina):

Nu ai pentru ce

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Cred ca ai visat moarte asta inseamna despartire sau ceva rau

| Bogmina explică (pentru Aldea_Ana_Maria_1992):

Moartea nu semnifica raul! Semnifica un nou inceput ceva de genu! : ) Sper sa nu fie nimic rau! Ii voi povesti iubitului visul pentru nu a mai putea fi indeplinit big grin Ca asa se intimpla: daca povestesti ceea ce ai visat nu se va mai indeplini! )