| anonim_4396 a întrebat:

deci cand vorbesc cu alti baieti rad, gumesc cu ei, dar cand vorbesc cu baiatul de care imi place pur si simpu parca nu mai stiu nimic ce sa zic catre el sau ce sa-i raspund parca raman blchata, dati-mi ceva intrebari sau subiecte de discutie

2 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Vorbiti ceva simplu, dar interesat.Intereseaza-te despre ce-i place lui ca sa discutati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e de la fluturasii in stomac :d. Asa e de multe ori dar preia tu initiativa si nu stiu vorbestei despre hobiurile tale despre prietenii tai. despre cele mai frumoase amintiri, dar nu-ti fa o poezie de acasa in care sa-ti pui toate cuvintele pe care sa i le spui a doua zi, n-o sa iasa nimic bun. Mult succes si-ti tin pumnii!