| Kitty3D a întrebat:

Deci numai suport! Ma cert parintii mei mereu straight face. Nu stiu ce sa mai fac si cum sa procedez. Eu de fel sunt mai impulsiva si nu stau bine cu nervii, nu cred ca exista zi in care sa ne certam mai ales de cand nepotica mea sta la mine si pur si simplu mi-a distrus casa! mi-e rusine sa mai vin cu cineva la mine in casa deoarece mereu este dezastru si mai nou este luciu de buze pe perete si mazgalituri de pix si de creion. Nici unul dintre parinti nu ma intelege! incep sa cred ca sunt in plus in casa asta happy le-am propus de mai multe ori sa ma mut eu in fosta casa a bunicii mele dar nu au acceptat mereu cand am nevoie de o haina de ceva spune ca stiu doar sa cheltuiesc bani si ca nu au sa imi dea straight face [bineinteles ca stiu ca au bani mereu isi pot cumpara tigari ] nu inteleg de ce trebuie sa suport eu atatea nu ma intelegeti gresit chiar imi iubesc nepotica dar numai suport temele le fac in galagie invat in galagie pur si simplu numai suport. Ati trecut prin asa ceva? voi ce ati fac? funda. xoxo. :*

1 răspuns:
| anca_3641 a răspuns:

Eu am aceleasi probleme ca si tine,si sincer am invatat sa mai las de la mine.Ei nu inteleg ca noi adolescentii chiar daca am crescut tot avem nevoie de sprijin,iubire, afectiune ca si orice copil de aceea cred ca ar trebui sa le spui intr-o zi ce simti tu si cat de greu iti este, explica-le ca inca esti la o varsta la care nu poti sa lucrezi. Spunele ce simti cu adevarat, sigur te vor intelege.Mult succes pe viitor si eu am aceleasi probleme dar mie imi place sa le spun tot ce am de spus, incerca deoarece incercarea moarte nu are, sa ai grija de tine:*