| ßia a întrebat:

happyDuminica e ziua unei prietene si vreau sa ii iau cv nebunesc idei?laughing:* funda desigur^^!

Răspuns Câştigător
| lucianbarna2012 a răspuns:

Daca i place sa rada mult atunci, parerea mea e laughing Fa-i un CD sau DVD cu mai multe inregistrari. cauti pe youtube. mai explicit? Alege tu Doru Octavian Dumitru sau Garcea. ai vazut vreun videoclip de alui Doru Octavian DUmitru sau Garcea? daca nu cauta pe youtube. uita-te la mai multe eu te asigur ca o sa razi cu lacrimilaughing. si vezi tu le downloadezi dp youtube. te gandesti mai bine. Un album foto, un m4, telefon, o perna in forma de inima, un urs mare de plus, o felicitare super, haine, accesorii, pantofi, ceas de mana, o pusculita, un lantisor din aur sau argint, un puzzle, un film, poti sai faci un videoclip tu pe youtube cu poze, cercei, exista o gramada de lucruri depine si de preferinte

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

O piatra pe care scrii numele ei.

| ßia explică (pentru whatevernvm):

Nu'i nimic nebunesc intr-o piatralaughing)

| whatevernvm a răspuns (pentru ßia):

Tocmai asta e ideea, e ceva inedit.

| SmiiileXoXo a răspuns:

Deci e prietenaa..Pai i-ai un cadou normal..Si pe langa ia o papusa/masinuta/lingura/suzeta si inveleste-o in muuuuuulte hartii... O sa i ia ceva sa deschidaa astaa. si apoi o sa gaseasca inauntru? Un nimic mic fara valoaree, care la momentul ala e super haios :p

| lucianbarna2012 a răspuns:

Spune-mi mai multe detalii despre prietena ta. gen cati ani are? cu ce se ocupa. ce ii place ei sa faca. Hai ca stii tu big grin Astept raspuns.

| ßia explică (pentru lucianbarna2012):

Pai face 14 ani...nebuna putin sau de fapt putin mai mult:]] rade nonstop. si alte chestitongue

| ßia explică (pentru lucianbarna2012):

Tu esti din ineu nu?

| lucianbarna2012 a răspuns (pentru ßia):

Dap big grin. tu?

| ßia explică (pentru lucianbarna2012):

Beliu si te stiu de pe fbtongue

| lucianbarna2012 a răspuns (pentru ßia):

Daca i place sa rada mult atunci, parerea mea e laughing Fa-i un CD sau DVD cu mai multe inregistrari. cauti pe youtube. mai explicit? Alege tu Doru Octavian Dumitru sau Garcea. ai vazut vreun videoclip de alui Doru Octavian DUmitru sau Garcea? daca nu cauta pe youtube. uita-te la mai multe eu te asigur ca o sa razi cu lacrimilaughing. si vezi tu le downloadezi dp youtube. te gandesti mai bine. Un album foto, un m4, telefon, o perna in forma de inima, un urs mare de plus, o felicitare super, haine, accesorii, pantofi, ceas de mana, o pusculita, un lantisor din aur sau argint, un puzzle, un film, poti sai faci un videoclip tu pe youtube cu poze, cercei, exista o gramada de lucruri depine si de preferinte