| CătălinB02 a întrebat:

Duminica viitoare, in 12 aprilie este ziua de nastere a prietenei mele, chiar de Paste. Mi-ati putea da ceva idei de cadou? Funda cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

O felicitare de prietenie cu un iepuras de ciocolata alaturi din sufletelul tau catre alt sufletel care-ti e prieten.
Intotdeauna eu am iubit mesajul cand am primit felicitari, nu alte chestioare. Tu mai bine ii pui si ceva de Pasti acolo ca sa nu pari prea superficial. In orice caz gusturile nu se discuta!

| ღBeatriceღ a răspuns:

Ia-i un parfum...O bluza.un lantisor.