| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU e pentru prima oara cand m-am inregistrat aici. Vreau sa ma ajutati va rog cu o problema de viata ca sa zic asa
Am o colega care cand are chef(nu stiu sa va explic mai bine) ma ia deoparte si parca este interesata de mine. Ma intreaba tot felul de intrebari intime si face cateva gesturi care te duce cu gandul ca vrea sa fie cu tine. In alte zile nici nu ma baga in seama. Ce sa fac? Eu nu vreau sa devin "papusa" care cand vrea sa o ia sa se joace cu mine. Nu stiu ce sa cred e interesata de mine sau nu? Nu stiu cum sa reactionez? Multumesc mult.
P. S. Are prieten.

4 răspunsuri:
| andrei213 a răspuns:

Multe ori au chef de glume stiu genu asta de fete fac da depinde cum e fata astahappy

| Deeyutza12 a răspuns:

Buna, pai daca as fi in situatia ta as intreba`o.Nu`ti fie teama deoarece daca e prietena buna cu tine iti va spune adevarul.
P.Sbig grinaca se va supara pe tine, nu te duci si iti ceri scuze pentru ca tot ea se va intoarce la tine.Succes:*

| SinedMan a răspuns:

Ba amice daca are prieten sunt mai multe variante ori vrea sa il faca pe ala geloasa, poate a pus un pariu cu prietenele ei, sau poate vrea sa facitu prima miscare in relatie sa nu para prea tupeista, eu unu ca si baiat iti propun sa stai cu ea intre 4 ochi si sa lamuriti chestia asta.

| DeathMooN a răspuns:

Multumesc de comentariile primite. Acum stiu ce trebuie sa fac.