| anonim_4396 a întrebat:

Este a doua oara cand imi vine ciclul si este a6a zi. Mi-a venit prima luna, apoi nu mi-a mai venit deloc iar pe la inceputul lunii a3a mi-a venit si acum sunt pe stop. Vreau sa mentionez ca am intrat in apa la piscina, si chiar nu s-a intamplat nimic, si chiar era a2a zi cand curgea mult. Acum are vreo legatura intratul in apa cu durata ciclului meu? Stiu ca exista, dar este normal daca o sa mai tina cateva zile? Chiar sunt putin speriata, dar sper ca ma ve-ti ajuta!
P.S - Am 12 ani big grin
- scuze categoria - am postat aici ca sa apara mai repede -

1 răspuns:
| diia29 a răspuns:

Deci... nu stiu sigur daca e normal dar iti dau cateva sfaturi:
-nu intra in apa cand esti pe stop, poti sa faci infectii
-nu te stresa, stresul iti face rau
-anunta un adult (pe mama, sora, prietena) va sti sigur ca sa faca
menstruatia poate dura si 28 zile deci stai linistita...
si oricum daca vrei sa mai vorbim de astea ia id meu: dyennwtza98
poate te pot ajuta cumva