| iuliana_5601 a întrebat:

Numai in luna decembrie s-au intamplat lucruri care mi-au marcat viata
Acum 2 ani la inceputul lunii decembrie amurit unchiul meu si anul asta la sfarsit mi-a venit pentru prima oara ciclul... Credeti caa re vreo legatura cu destinul sau chestii de genu` asta?
E ceva rau daca in noaptea dintre ani esti pe stop?crying

5 răspunsuri:
| ιυвιтα a răspuns:

Ceea ce s-a intamplat a fost o coincidentza! Nu, destin!
Imi pare rau pentru unchiul tau!
Nu-ti fa griji nu e nimic rau daca ai ciclu de revelion si eu voi avea...nu e nimic, nu putem face nimic!
Sper ca te-am ajutat!
fundita?

| dennnnnnisa a răspuns:

Nu. Doamne fereste. Intri in an cu dovada ca esti femeie!happy. nu te necaji pentru felakul asta. eu cand sunt pe stop. uit. ca sunt. ma simt foarte bine. nu am crampe sau ceva de genul. si in caz ca menstruatia iti ofera crampe sau dureri de burta. m. ar fi bine sa te intinzi putin. dar daca nu. Intra in an increzatoare si plina de sine!happykiss. Si nu uita.Suntem Femeiwinkinghappy

| AlExAnDrA_1014 a răspuns:

`Nu cred ca o sa mai ai pana la revelion.pentru ca prima ora vine putin.si nu este nimic rau in asta. daca esti pe stop intre ani...si daca ai menstruatie inseamna ca esti sanatoasa. prin asta trec multe fete.:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliana, nu este nimic rau daca in noaptea dintre ani esti pe stop. Se intampla si la alte fete. Si eu am avut acum 1 an decesul matusii mele si mi-a marcat oarecum viata pentru ca in loc sa ma bucur de 25 decembrie, am fost nevoit sa asist la inmormatarea matusii. Totul este dat de la Dumnezeu si in viata sunt si bune si rele. Nu te mai gandii la lucruri rele. Lasa sufletul sa te comande!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu are nici o legatura. Si cum ti-au marcat viata? Moartea unchiului inteleg, dar ca ti-a venit menstruatia nu e ceva ciudat, e ceva normal. Nu cred ca are legatura cu destinul.
Bye!