| katherinekath9977 a întrebat:

Este un băiat in scoala care se uita insistent la mine. E chiar dragut si i-am trimis cerere pe facebook. Dar nu mi-a acceptat ce inseamna asta?
De ce se uita insistent la mine?

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Se uita insistent la tine pentru ca te place!
Nu ti-a acceptat prietenia pentru ca te lasa sa fierbi si sa devii foarte curioasa!

| katherinekath9977 explică (pentru perladunarii):

Daca as trimite cerere din nou, as parea prea disperată?

| perladunarii a răspuns (pentru katherinekath9977):

Clar! Ai rabdare! Ai putea sa incepi sa vorbesti cu el, vezi reactia lui! Poti sa ii zici orice, ti-ai invatat lectia, ai facut tema la... Orice!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te place nu se holbează la tine!
Pa, pa.

| katherinekath9977 explică (pentru Legiuitoarea):

Adică? Are momente cand se uita la mine si uneori nu se uita. Azi la scoala ma uitam la el si cand ma uitam si el a vrut sa se uite la mine, dar când a vazut ca ma uit la el s-a uitat in alta parte. Asta ce inseamna?

| BlueViP a răspuns:

Poate a auzit barfe despre tine, sau nu a intrat inca pe facebook.

| lexalexa999 a răspuns:

Buna,
S-ar putea sa fie mai timid, sau poate pur si simplu nu isi verifica atat de des contul de Facebook. I-ai trimis de mult timp cererea?

| katherinekath9977 explică (pentru lexalexa999):

I-am trimis cererea acum 2 saptamani, si alaltăieri am intrat pe contul lui si nu imi scria ca cerere a fost trimisă, imi scria trimite cererea

| katherinekath9977 explică (pentru lexalexa999):

Ni cred ca e timid pentru ca odata am trecut unul pe lângă altul si s-a uitat in ochii mei insistent. Daca ar fi fost timid nu cred că ar fi facut asta. big grin

| marinelaella4 a răspuns:

Daca se uita la tine asta nu inseamna neaparat ca te place, am si eu o colega asa credea si ea cand se uita un baiat la ea si ala nici macar nu o placea bine ca e si urata! Scuze, dar daca se uite insistent la tine, nu inseamna neaparat ca te place sau chestii din astea...