| Iulia8659 a întrebat:

cand am fost la ora de religie un baiat( foarte dragut) se toth uita asa insistent la mine... ce inseamna asta ma place sau de ce se uita asa

insistent la mine?

va rog spuneti-mi si mie.

cel mai bun rasp primeste funda

mersi

Răspuns Câştigător
| cristians03 a răspuns:

Asta nu poti sa-ti spun, dar in orice caz printr-o singura privire nu pot sa stiu ce a avut in capul lui, dar satai de povesti cu el si daca-ti face ceva argumente frumoase presupun ca te place. Dar succes la el daca il placihappy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu foarte frumos îl întrebi ce s-a întâmplat de se uită așa de insistent la tine. Curaj!
Pa, pa.

| alexaaa a răspuns:

Poate te place si e cam timid ca sa ti-o spuna in fata sau il intereseziwinking

Răspuns utilizator avertizat
| A_7901 a răspuns:

Poate se uita pe langa tine, poate se uita in gol ( majoritatea se plictisesc la ore) sau poate aveai ceva pe fata si se uita ca era plictisit.Multa lume se uita la tine in fiecare zi si nu ine se mna ca este un sentiment deosebit.

| DenisaPopescu a răspuns:

Pai exista 2 variante:"ori te place" ori se gandeshte l tot felul de prostii in legatura cu tine:d