| Jaz a întrebat:

Eu nu inteleg un lucru. Majoritatea prietenilor cand te intreaba " - Da de ce ai fost cu X?, ca nu arata cine stie ce", le-am explicat ca daca esti impreuna cu cineva, aspectul fizic conteaza prea putin. Cel mai mult conteaza caracterul si comportamentul. Sunteti de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| n3bunatica a răspuns:

Da.asa e.ca degeaba e frumos de "pute" daca nu stie cum sa se comporte.cel mai imp e sa iti placa tie.desi poate prima data ta trage fizicul iar pe parcurs descoperi comportamentul si caracterul si fizicul conteaza mai putin.

4 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Asa imi spun si mi-e totii cu fostul meu prieten. " da ce ai vazut la ala e ca urat si nu stiu ce " si odata ce mi-a placut odata si am stat cel putin 2 luni impreuna te acomodezi cu el dapoi la 1 an care il aveam noi.Nu imi pasa ce zicea lumea de el.Ma intereseaza si cum arata dar nu e pe primul loc.Degeaba arati bine daca incepi si ma iei cu fa si imi vorbesti urat si esti golan si chestii.Adica da recunosc nu e asa frumos fostul meu prieten dar asa cum e am stat un an impreuna si chiar de n-ar avea o mana sau un picior eu tot l-as iubii pentru ca m-am obisnuit cu el si chiar daca numai sunt cu el. tot mai tin la el si sper sa il uit dar prima dragoste nu se uita

| alaqfqafafas a răspuns:

Normal.tie trebuie sa-ti placa nu lui x sau y.sunt foarte de acord cu tinelaughing

| hanibani a răspuns:

Dahappy, normal ca sunt
din pacate acum oamenii pun accent pe fizic prea mult, mai ales tinerii (ufff, vb ca o babuta)

| Jaz explică:

Nu vorbesti ca o babuta deloc laughing Asta e adevarul la pustii in ziua de azi. Pun accent pe aspectul fizic.