| Dyia13 a întrebat:

Buna TPU.Eu sunt Diana, si am 13 ani, 58 kg., dar am soldurile putin cam late.Sunt inalta 1, 65. Imi ziceti si mie va rog frumos o dieta pentru slabit? As vrea daca se poate ceva bazat pe fructe/legume.Multumesc :*

1 răspuns:
| Nicoleta_Nico_1997_Qi8X a răspuns:

Pai dimineata cand te trezesti iesi la alergat, faci doua ture de bloc sa zicem sau doua ture de parc. Apoi viii acasa, faci un dus si nu o sa ai chef de as amulta mancare. Oricum mananca dimineata fructe (mere, banane, pepene ce iti place). Apoi la ora pranzului bea un pahar jumatate de apa. Nu o sa mai mananci atata de mult. Mananca ceva dar sa nu lipseasca legumele (fara ceapa, masline sau muraturi te vor face sa vrei mancare mai multa). Apoi seara mananci pana in ora 7 piept de pui la gratar, fara prajeli. Dra bine inteles inainte sa mananci bei un pahar de apa. Dupa ce ai terminat te duci si alergi iarasi.
Cumnatul meu a tinut aceasta reteta iar in 2 luni a slabit extrem de mult. Avea 104 kg si acum are 80. Deci. bafta.

P:S: reteta o tii pana vezi ca rezultatele dau roade love struck