| Miina a întrebat:

Buna TPU.[FUNDA+VOTURI]
In PhotoScape se poat face inimioare de genu' pe poza? http://3.bp.blogspot.com/......1%255D.jpg SI daca da. cum?:o3. Funda+Voturi:d.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Intri in ''Editor''
2. Iti alegi poza pe care vrei sa o editezi apoi click pe ''Object''
3. In primul chenar iti apare o imagine micuta(cu 2 munti si un soare), dai click pe ea
4. Click pe ''Heart'', acolo gasesti mai multe inimioare, printre care si cea pe care o vrei tu din poza care ai dat-o ca exemplu
5. Click pe ea, aceasta va aparea undeva pe poza, unde tu o poti muta dintr-un loc in altul, o poti micsora sau mari etc.
Fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| Miina explică:

Multumesc foarte mult.
Acest lucru il stiam.Am crezut ca exista si alceva.
Dar iti multumesc foarte mult:*.