| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa ma tund asa http://3.bp.blogspot.com/......1%255D.jpg cum ii zic coafezei sa ma tunda? Fundix!

Răspuns Câştigător
| Onissy a răspuns:

Ii zici ca se numerste tunsoare in scari cu breton asimetric intr-o parte. Sper ca te-am ajutat. Funda?

6 răspunsuri:
| Mariaaa6081 a răspuns:

Pai. eu zic ori sa ii arati o poza, ori sa ii explici. Nu stiu denumirea, scuze

| Anduuu a răspuns:

Daca eram in locul tau scoteam poza la imprmanta si i-o aratam coafezei, asa ea va intelege mai bine ce vreihappy! Imi place mult tunsoarea...love struck cred ca asa ma tund si eu! Meersi pentru pozalove struck

| lookingforlove a răspuns:

Scarita cu breton intr-o parte, ii arati cat de scurt/lung sa fie bretonul, ca ea sa nu exagerezewinking

| ioana100 a răspuns:

Te duci cu poza pe telefon si o arati, asa am facut si eu love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai imprimanta acasa o poti imprima si o arati coafezei!
Daca nu ai imprimanta roaga un prieten/o prietena sau un mebru al familiei sa te ajute cu imprimarea fotografiei.

Bafta!; x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cp,Anduu.