| Zapacitaaaa a întrebat:

Buna TPU funda! love struck As vrea si eu niste statusuri de fericire. M-am despartit de prietenul meu si am nevoie de ceva statsurui ca am trecut peste, in genreal de fericire, distractie, caterinca. Va multumesc big hug Va pup si nu uitati

Răspuns Câştigător
| nane123 a răspuns:

٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ ٱц ♥‿♥
▽♥ ♬ ♪ ☀ ☁ ♥ ❤ ☺ ☝ ✌♥ ♕ ☺
Te-am intalnit in cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor!

Te iubesc, te doresc, da-te-n colo ca glumesc!

웃ღ웃

Nu fă promisiuni DOAR când eşti fericit, pe care ştii că nu le vei respecta mai târziu.

nu CiTi statusul pRoStuLe...pReA tarziu, deja L-aI Citit.

Am invatat sa plang cu zambetul pe buze.

Eu sunt fumul din tigara ta aprinsa.Sau st umbra ta care se vede sh cu lumina stinsa

Baieti ca tine gasesc peste tot, poti sa pleci ma doare`n cot Hai bye-bye Ramai cu Bn. Vezi ca intreaba curvele de tine

Eu il bex pe prostut si asta nu realizeaza

»-(¯`v´¯)-» [̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] »-(¯`v´¯)-»

A iubi nu inseamna a ne privi unul pe celalalt, ci a privi amandoi in aceeasi directie

sper sa-ti placa:*:X

1 răspuns:
| AnaBonteanu a răspuns:

Bravo mie, ciuda tie!