| Mada_2575 a întrebat:

hey.ma uitam pe disney channel si am vazut ca o fata facea niste tricouri ca lumea... a luat un tricou simplu, o poza(a spus ca orice fel de poza) dar poza avea lipita pe spate inca o foaie pe care arata un fier de calcat. a pus poza pe tricou si a calcat tricoul iar acea poza sa lipit de tricou. vreau sa stiu cum se numeste acea foaie care trebuie lipita de poza de unde pot s-o cumpar si cat costa... dau FUNDA+VOT la toti care raspund

Răspuns Câştigător
| Aqua_5605 a răspuns:

Foaia se numeste "foaie de calc". O gasesti la metro, selgros sau magazine de genul. eventual in magazinele de croitorie. Poza trebuie imprimata pe foaie, apoi foaia trebuie calcata peste tricou, cu poza in joswinking. De scumpa nu e scumpa deloc. am impresia ca un pachet de 50 de foi e... 10 lei? Sper ca am fost de ajutor! Succes!

1 răspuns:
| plooty a răspuns:

Cum sa o imprim? aleg o poza in pc si-o scot la imprimanta?laughinglol cum mama dracu?