| CattTTaLLLiNa a întrebat:

:*
imi place de un baiat dar el are prietena... am trecut peste adica am fost la mare am uitat! in seara asta m-a bagat in seama m-a intrebat cf chesti din astea si la un momentdat mi-a spus ca ma place i-am spus ca si eu il plac dar sa nu uite ca are prietena. apoi a spus daca vreau sa fiu cu el si l-am intrebat vrei sa fi cu aman2 si a spus ca ar vrea sa incerce si i-am spus ca ar fi ciudat si ca siar bate joc de aman2 apoi a zis ca oricum nu ii mia place de fata aia si ca ar vrea sa se desparta de ea a zis ca ma lasa sa mai ma gandesc si el face la fel cu prietena lui sa se desparta sau nu de ea a zis ca ma place mult de tot dar tine un pic si la aialalta ca este cu ea de 3 luni nu este vorba ca ma vrea pentru sex ca am abia 15 ani si el nu este genul ajutati-ma va rog dau fundita :*:*:**:

7 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Mmmdea, sa nu te superi, dar din partea mea poti sa faci ce vrei. Daca eram in locul lui nu mai eram cu niciuna, mai ales ca este jignitor, sa se desparta de una ca sa fie cu alta... Josnic straight face.

| CattTTaLLLiNa explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu imi spune mie asta ...totu` e posibil si daca chia placi o fata sau o iubesti nu ai cum sa spui asa ceva depinde de peroane nu sunt`em toti la fel :* nu ma supar este parerea ta o respect :*

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru CattTTaLLLiNa):

Practic, am trecut printr-o astfel de experienta. Sa ma placa 2 fete in acelasi timp, si practic, nu am mai vrut niciuna, deoarece nu are rost. Mai bine sa ma urasca amandoua decat doar una. Mai ales ca am citit ochii amandurora, si nu este nevoie de mai multe motive.

| CattTTaLLLiNa explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu stiu ce sa zic laughing

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru CattTTaLLLiNa):

Nu stii ce sa zici deoarece nu esti in locul nostru.

| CattTTaLLLiNa explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Corect ...in fine totul a trecut laughing acum sunt cu el si totul e bine laughing :*

| GreenBubble a răspuns:

Si noi sa te ajutam cu ce? El te place tu il placi treaba e ca si rezolvata.Singurul lucru la care ramane sa te gandesti e ca poti sa pateti ca actuala lu prietena, adica peste 1-2 saptamani sa sa trezeasca ca-i place o alta fatalaughing.