| Gabriela98 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult cam de vreo patru luni, in fine m-am intalnit cu el si mi-a cam dat sperante si acum s-a suparat pe mine pentru un lucru neadevarat, nu stiu ce sa fac va rog dati'mi si mie niste sfaturi chiar il plac foarte mult si chiar vreau sa stau cu el dar nici macar nu mai vb cu mine

Răspuns Câştigător
| AliceIDK a răspuns:

Stiu Gaby... Dragostea asa este ...cu suisuri si coborasuri! Trebuie sa it place. Doar e viata ta. Stiu si eu. asta e dragostea. Daca as fi in locull tau as vedea pe unde sta si m`as duce pe la el.sa-l salut. Se poate sa se fi suparat, azi m`am certat si eu cu ube me. Dar ne-am mpacat. Viata este cum neo facem nooi! Placel in continuare! Daca ai curajul : spune-i-o! Vb tu cu el! Nu il lasa ca pe o bucata de mobila! Te pup kiss

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat