| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

..Imi place foarte mult de un baiat, pot spune practic ca sunt indragostita de el..Stam in aceeasi scoala, el e cu un an mai mare ca mine..Il plac de vreo 2 ani,timp in care zilnic,in pauze,il vad, stiu multe despre el.Dar problema e ca el nu ma cunoaste, nu am vorbit niciodata..Eu sunt mai timida, mai emotiva de fel si nu am avut curaj niciodata sa-i vorbesc..Acum m-am hotarat sa-i scriu pe Facebook.Dar, nu as stii ce sa-i spun..Macar daca am fi prieteni,ceva.Ce as putea vorbi cu el,daca nu in fata, macar pe internet? ajotoor, dau Funda pentru cel mai detaliat raspuns..Hm

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Daca nu il ai la prieteni pe Facebook atunci ii poti da add iar daca iti accepta cererea ii poti spune "multumesc de accept".

Daca este interesat atunci s-ar putea sa lungeasca putin conversatia, sa te intrebe de scoala...

Daca il ai deja la prieteni atunci ii poti spune buna si sa-l intrebi ceva ce sti deja despre el.

| Printesa10TM a răspuns:

Daca e cu un an mai mare poti sa ii ceri ajutorul la o materie la care se descurca bine.