| xXMomo185 a întrebat:

Imi puteti arata un model de test initial la franceza pe care l-ati dat voi la clasa voastra, va rog? As vrea sa stiu la ce sa ma astept pentru ca maine voi da si eu un test. Am inteles ca este un test propus de minister dar nu am gasit subiecte din anul asta. Va rog inca odata sa ma ajutati. Multumesc anticipat happy. Voi oferi funda raspunsului castigator.

Răspuns Câştigător
| Pikaciuuu a răspuns:

Pe ce clasa esti?:* Ca sa stiu sa iti dau direct link`ulhappy

| xXMomo185 explică (pentru Pikaciuuu):

Clasa a viii-a

| Pikaciuuu a răspuns (pentru xXMomo185):

Ti-l trimit acum prin mesaj:*