| byank30 a întrebat:

imi puteti da si mie va rog niste idei de decorarea jurnalului, niste texte interesante pe care sa le scriu in el. si mai multe chestii datsea super... dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Eliut a răspuns:

Salut Bianca. Jurnalul meu l.am decorat cu un desen compatibil fiecarei intamplari scrise acolo, si un citat folositor. Deci de exemplu daca astazi ai fost la party, si scrii asta in jurnal ai putea desena o boxa mare, o chitara si ceva note muzicale. Daca ai fost la pescuit, si scrii asta in jurnal ai putea desena multi pesti, apa, o undita o barca... E simplu. Succes.