| meliiinda a întrebat:

Ce idei de texte, desene, ma rog, chestii interesante gen as putea sa scriu intr-un caiet de amintiri...ideihappy? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Iti dau niste texte ca de desene nu am cum sa le desenezlaughing
-omul cand se naste spune "A" iar cand moare zice "MOR" asa e viata formata din "AMOR"
-ursulet de catifea s-a sfarsit pagina mea [pentru final]
-raul curge linistit amintirea s-a sfarsit
-cand vei fi mireasa si prin flori vel calca sa iti aduci aminte de prietena ta
-1000 sa te iubeasca 100 sa te doreasca 10 sa te vrea 1 sa te ia
-stau la geam cu cartea-n mana, mama crede ca citesc si cu ochii plini de lacrimi tot la tine ma gandesc
-un km de iubire un kg de fericire un m de sanatate si-un vagon de bunatate
-stau pe scaun si citesc, si la tine ma gandesc si gandidu-ma la tine s-a rupt scaunul cu mine
-cand vei fii departe si vei studia sa iti aduci aminte de colegutza ta care niciodata nu te va uita
cred ca ajung astealaughing la cat am scris ce zici merit o funda?whistling:*

1 răspuns:
| meliiinda explică:

Mersi mult; xsunt foarte dragute.numai sa mai primesc raspunsuri si iti dau funda:*