| sofia234 a întrebat:

Buna TPU in cartierul unde locuiesc avem o gasca... noi ne jucam jocuri cum ar fi adevar si provocare. dar baieti din gasca numai undei fete ii pun provocarii mai "frumoase" ieri cand am jucat parca noi nici nu existam (celelalte fete) cum am putea sa ne puna si noua asa sau sa fim si noi ca ea? ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ItsMaxi a răspuns:

Inseamna ca e o nasparlita cu mai multe fete.( scuze dar. bro'ul meu inca sufera dupa una ca cea care ai descris'o tu) nu se merita. straight face

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucati-va alt joc.E clar ca baietii o plac pe fata aia.Sau poti sa te bagi si tu smug de exemplu azi cand mai jucati, prima pune-te tu sa invarti sticla si pune provocari indraznete si amuzante, asa poate mai uita de fata aia.

| Liiiax99 a răspuns:

Inseamna ca ei ii pun provocari ei pentru ca poate cred ca e draguta etc.
Mai bine jucati doar voi celelalte fete si lasatii pe ea si pe baieti sau gasiti-va toti un alt joc.

| ItsMaxi a răspuns:

O sustin pe EM2NEII, dar asta nu inseamna ca nu trebuie neaparat sa nu va bagati si voi. incercati sa discutati cu baietii si sa lamuriti totul. happy ^^ nu fa faceti grji, asta se intampla mereu cand apar fete noi dragute... asa a fost si cu gasca mea =]]]] dar acum, cand le'au descoperit adevarata fata nu le baga in seama si sunt doar jignirile de ele happy sa ai o zi buna kiss

| sofia234 explică (pentru ItsMaxi):

Da dar faza e ca ea nu e noua... si celelalte ..si eu nu existam e o fata buna dar tot timpul se crede mai buna ca celelalte.

| ItsMaxi a răspuns (pentru sofia234):

Inseamna ca e o nasparlita cu mai multe fete.( scuze dar. bro'ul meu inca sufera dupa una ca cea care ai descris'o tu) nu se merita. straight face