| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPU in primul rand La multi ani, multa sanatate si un an nou plin de lucruri frumoase.
Acum intrebarea mea:
Eu imi petrec revelionul la prietena mea cea mai buna si mai vine si verisoara ei. Ce putem face?
Ne vom uita la film, ne vom face parul si cam atat.
Si vreau sa ne distram bine in noaptea dintre ani.
Vreau cat mai multe idei daca se poate.
P. S:Avem 13-14 ani.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ToxXxic a răspuns:

Poi puteti asculta muzica... Puteti da cu artificii smug, Puteti comanda 1-2 Pizza si sa stati sa va uitati la Tv, Sa va jucati un joc exp: Monopoli, Distrativa! La multi ani, si un an nou plin de fericire si bucurie! :X

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La 10 incepe,, fenomene stranii '' pe Discovery
Un An Nou Fericit happy

| JeSuisElle a răspuns:

Pai si eu am 13 ani si daca as fi in locul tau m-as uita la filme de groaza, am manca popcorn, pizza..., ne uitam in reviste gen bravo, barfim, ascultam muzica, admiram artificile. Un an nou fericit!kiss

| love_9629 a răspuns:

hmm sa statii pe mess sa iesitii afara sa va jukatii c zapadaa love struck sau sa va plimbatiiwinking sa jukatii remii; sah; table; x sh 0; spanzuratoarea; biscuitele sa facetii un concurs de modaa sh sa va datii note una celeilalte etc success :* sh un an nou fericit! ce zici fundita?batting eyelashes:*