| July4427 a întrebat:

Sunt cu verisoara mea in casa si vreau sa ne distram da' nu prea avem cu ce... Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| FuckSchool a răspuns:

Paii ti-as sugera sa va uitati la un film, sa jucati ceva, sa faceti poze, sa ascultati muzica sau pur si simplu gasiti un subiect de discutat happy!

4 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Un film, comedie

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, este o vreme frumoasă afară aşă că puteţi ieşi la un suc, eventual la un biliard, balwing... Sunt multe variante numai timp să aveţi, vă urez distracţie plăcută.

| TheSmith a răspuns:

Chemati un stripper!

| Skrilly a răspuns:

laughing deci eu cu varamea facem un singur lucru mereu!laughing radem de pitipoancelaughing