| BuBu567 a întrebat:

Hei TPU, in special fete..Am 14 ani, 41 kg si am celulita..vara asta nu am fost deloc la plaja din cauza aceasta..am celulita pe fund si putin pe coapse.Va rog spuneti.mi cum sa scap de ea.Nu vreau diete drastice sau te miri ce creme. Vreau ceva sa dea rezultate.va rog mult.Consum multe fructe, mananc rar chipsuri si fast food..Si mama are celulita.o fi ereditara? Va rog cat mai repede sa imi. spuneti metode..Va rog!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La 14 ani, si nu numai, o dieta o poti urma numai la sfatul si sub indrumarea unui medic. Altfel risti sa-ti dai peste cap intreaga ta sanatate.

| Lawliet14 a răspuns:

Celulita e sexy! Cel mai probabil ca este si ereditara. Tratamentul cred ca-l gasesti numai la saloane.

Fa sport, mananca sanatos, pune-l pe iubitul tau sa-ti faca masaj si sa te dea cu creme. happy