| anonim_4396 a întrebat:

in urma cu cateva saptamani bune, am cunoscut un baiat, toate bune si frumoase ma suna aproape in fiecare seara vorbeam cu orele, si pe mess si urma sa ne vedem m-a atras felul lui de a fii, este mai cu capul pe umeri cu niste planuri de viitor. Mi-a zis ca sambata nu poate ca e ziua unui verisor si nici duminica ca are nu stiu ce treaba, am zis ok ...sambata cand a fost la acea zi onomastica el s-a combinat cu una ...nu stiiam asta daca nu vedeam pe facebook ca e intr-o relatie cu "x". Cand am vazut tot cerul mi s-a prabusit, tremuram si imi dadusera lacrimile. chiar credeam ca e altfel. I-am spus scurt ca mi-am frecat timpul degeaba. si i-am dat ignor. De atunci sunt agitata, adorm cu gandul asta ca "m-a lasat cu ochii'n soare" si ma trezesc la fel sad vreau sa ma razbun din tot sufletul meu, credeti-ma, insa n-am nici o idee, stiu ca nu se va despartii prea curand de aia deoarece relatiile la el dureaza. Un sfat, multumesc sad

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Stii am vazut pe net un citat al unui mare filozof si zicea ca diferenta raneste cel mai tare un om...deci mai bine incearca sa te comporti ca si cum nici nu ar fi existat si nu spune ca nu poti...nu exista. gaseste ti alta ocupatie baieti mult mai buni sun in lume asa ca nu te lasa doborata