| CristinaKti a întrebat:

La sfarsitul lunii decembrie trebuie sa fac cadou unui coleg ma puteti ajuta cu niste idei? este baiat si e cam greu sa cumperi un cadou unui baiat mai ales ca nu stiu multe despre el insa nu i`as cumpara ceas nu cred ca e genul sa se de`a in vant dupa ele va rog ajutati-ma cu ceva idei.Multumesc [Funda :*]

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Iai o icona sa-l vegheze, sau un tablou sa il puna in camera lui... ceva care sa te reprezinte! pa si distractie placuta!

| PandaEcrazy a răspuns:

Intereseaza-te ce ii place si iai un cadou care i se potriveste si care sa ii placa mult mai ales pentru ca el sa-si dea seama ca tu il placi pa si love struck mai les pe el love struck

| CristinaKti explică (pentru PandaEcrazy):

Problema e ca nu stam in acelasi oras deci nu pot sa aflu prea multe preferinte ale lui sad a nu nu nu vreau sa ma placa e doar cadou intre colegi un fel de distractie intre colegi :p