| GhiciceMojoJojo a întrebat:

Luna viitoare este ziua mea si as vrea sa dau o petrecere acasa. Ce bauturi alcoolice ar trebui sa iau, avand in vedere ca invitatii mei au varste cuprinse intre 16 si 19 ani?big grin

Răspuns Câştigător
| NedeaAndrei a răspuns:

Cateva sticle de vin, si rosu si alb, niste bere pentru baieti, o sticla sau 2 de ceva mai tarethinking Vodka, Gin, Tequila, etc si o sticla de sampaniehappy

6 răspunsuri:
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Sampanie happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca invitatii tai au 16 ani sampanie pentru copii si bere fara alcool

| NedeaAndrei a răspuns (pentru suntserios):

Si o sa plece toti cat ai spune,, Robby Bubble"laughing

| GhiciceMojoJojo explică (pentru suntserios):

Lor am sa le dau Tedi sau apa plata cu lamaie... dar celorlalti, care au 18-19 ani?

| NedeaAndrei a răspuns (pentru NedeaAndrei):

Funda?batting eyelashes

| NedeaAndrei a răspuns (pentru GhiciceMojoJojo):

Cateva sticle de vin, si rosu si alb, niste bere pentru baieti, o sticla sau 2 de ceva mai tarethinking Vodka, Gin, Tequila, etc si o sticla de sampaniehappy

| Alex_Adi_1990 a răspuns:

Bere sau Jack Daniels