| AnddieeDasston a întrebat:

Hey TPU :* Mai e putin pana la ziua mea de nastere si inca nu am pregatit lista cu jocurile de petrecere. Imi puteti da niste idei (invitatii au varste cuprinse intre 10-13 ani). Funda pentru cel mai bun raspuns happy Merci >:"

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

E stupid sa ai o lista cu jocuri sa fim seriosi

| ViViAnALaNa a răspuns:

De obicei nu se pregatesc jocuri la petreceri pentru ca invitatii oricum fac doar ceea ce vor. Eu te sfatuiesc doar sa ai calculatorul disponibil sau sa pui muzica laughing Daca o tii la tine acasa atunci se vor plictisi [depinde totusi de ce casa ai] si ptc se plictisesc nu o sa joace jocurile pe care le vei propune. Daca ti-o tii la bowling sau in alt local o sa faca ce vor ptc au din ce alege laughing. E prima ta petrecere? puppy dog eyes

| AnddieeDasston explică (pentru ViViAnALaNa):

Nu. Numai ca altadata prietenii s-au plictisit si acum chiar vreau sa se distreze. puppy dog eyes

| ViViAnALaNa a răspuns (pentru AnddieeDasston):

Pai de obicei jocurile nu prea merg. Adica si eu am incercat asta :-s. Mai bine iti ti ziua de nastere la bowling sau la film, iar dupa mergeti la un local... KFC / Mc sau stiu eu ce big grin

| Fnnyn a răspuns:

Multa bautura, fumati ceva si sigur va vin idei. Ah si la final, gang bang.

| Yuukii a răspuns:

Pai...Prinsa pe animale, Scunsa, Baba oarba, Adevar provocare seu procente! Mda` in fine, jocuri clasice happy