| AnnaMaria00 a întrebat:

m-am apucat de dieta si exercitii fizice dar ce ma fac de craciun? mi-e frica ca o sa slabesc si al craciun o sa pun dublu. no sa bag in mine ca la felul 14 dar totusi vreau si eu o dieta de slabit pentru craciun daca ehappy aa si ce exercitii ma ajuta pentru a da jos din grasimea de pe fund? ca acolo e cea mai multa happy dau fuuunda

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Cand te apuci de exercitii, fac si eu cu tine, aceeasi problema o am si eu, si nu am cu cine sa fac, parca singura nu prea merge...

| Cokkie a răspuns:

Pai sincer iti recomand un specialist dar daca vrei poti sa ti o dieta sanatoasa care sa contina multe fructe si legume si cu putine calorii.happyda se da acea mica grasime daca mergi cu bicicleta, alergi cate 5 km pe zi sau poti sa te duci la sala.e cel mai bine asa...si de Craciun nu-i nimc poti sa mananci ce vrei, insa sa fie putinbig grin. sper ca te-am ajutat!:*