| Skyfest a întrebat:

Buna TPU.
M-am mai uitat si eu pe site-urile de socializare pe care le am si mi-am facut o concluzie.
Deseori vad fete, cam de varsta 12-14 ani,care practic zici ca sunt niste c***e. Se fotografiaza, isi arata fundul,isi acopera fata. De ce fac asta? Inainte nu era asa in general,erau fete cumsecade si nu idioate de astea,mi-e sila sa vad asa fete. Isi bat joc de baieti,iar majoritatea curvelor astea nici nu au prieten,au relatii sociale doar cu fetele, cu acelasi sex. Intrebarea mea este, de ce fac ele asta? Asa sunt educate de parinti? Poate parintii tot sunt asa? Chiar vreau un raspuns complex si sper sa-mi intelegeti initiativa mea.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tine de anturaj si ce vad la obositele alea de "influenceri", videoclipuri, reclame, etc. Se promoveaza pitipontenia, fake-ul si curvaria azi, n-ai ce sa facilaughing

| Subsemnatul123 a răspuns:

Noua generatie. N-ai remarcat inca? Probabil n-au parte de suficienta atentie in lumea reala si o cauta in lumea virtuala.

| devilshelp a răspuns:

Si surprinzator e ca voi baietii tot de acele c***e ziceti ca "sunt bune" si va bagati impreuna cu ele, iar fetele bune raman si sunt ranite happy

| Demetrov a răspuns:

In primul rand cine te sileste sa te uiti la pustoaice de 12-14 ani? Ce spui despre baietii e isi bat joc de fete? Bine ca intr-o relatie e de vina femeia.

| Skyfest explică (pentru Demetrov):

Nimeni nu ma sileste,eu am Instagram,Facebook, snapchat etc.
Si pur si simplu obeserv ce este pe net, si nu am spus nimic de baieti, doar de fete, unde am mentionat eu ca sunt mai buni baietii, sau doar femeile sunt devina intr-o relatie.

| SimonaBubu a răspuns:

Sufera fetele normale din cauza lor.Credema,ca sunt destule fete care stiu sa iubeasca dar nu au noroc si plus de asta mai sunt si care vor iubit dar nu au curaj sa spuna la baiatul respectiv ca ii place de el asteptand sa faca el primul pas.De aia macar voi sa aveti curaj sa spuneti de cine va place etc

| NathanAl a răspuns:

Cu*ve de mici man, n-ai ce sa faci laughing nu depinde de educatia parintilor laughing