| SpectralSong a întrebat:

Buna TPUhappy. M-am speriat de o chestie. Acum o saptamana si ceva am fost la o colega si peretele din camera ei,este mai putin dur,cand bat in el se aude laughing si Am dat un cap tare in el, m-o durut 2 secunde si cand imi apasam capul nu ma durea, si azi in partea stanga a capului am simtit junghiuri timp de 4-5 secunde.Mama a zis sa nu ma panichez. Si am vazut un film cu avioane, cand la unu i s-a pornit hemoragie cerebrala si sa sufocatstraight face Mi frica.

Răspuns Câştigător
| FUCKy0u a răspuns:

Sigur.Nu vei pati cu siguranta nimic. Daca avea sa se intamlpe ceva rau se intampla in 42 de ore dupa ce te-ai dat cu capul de perete.Deci nu vei avea nimic.winking

3 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

Nici eu nu cred ca vei pati ceva, dar daca ti-e frica ai putea sa mergi sa iti faci o radiografie sau ceva de genul, dar dupa parerea mea nu e cazul

| FUCKy0u a răspuns:

Nu vei pati nimic.Am incercat laughing

| SpectralSong explică (pentru FUCKy0u):

Sigur?:-s is mai fricoasa de felul meu:-s

| FUCKy0u a răspuns (pentru SpectralSong):

Sigur.Nu vei pati cu siguranta nimic. Daca avea sa se intamlpe ceva rau se intampla in 42 de ore dupa ce te-ai dat cu capul de perete.Deci nu vei avea nimic.winking